Ph (پی اچ) چیست؟

1403 خرداد 27, یکشنبه
Ph (پی اچ) چیست؟

PH یک معیار لگاریتمی برای تعیین میزان اسیدی یا بازی بودن محلول های مایع است. در واقع PH میزان غلظت یون هیدروژن را در محلول تعیین می کند وبا توجه به میزان غلظت این یون، اسیدی یا بازی بودن محلول مشخص می شود. به طور کلی هرچه عدد PH کوچک تر باشد، محلول اسیدی و هرچه مقدار PH بزرگ تر باشد، محلول بازی خواهد داشت..

Ph(پی اچ)چیست؟

دامنه PH چیست؟

معمولا برای تعیین دامنه PH یک بازه 0 تا 14 را در نظر می گیرند. البته این تعیین بازه با میزان غلظت یون هیدروژن در ارتباط است.

به طور کلی بازه تعیین PH به سه دسته زیر تقسیم می شود:

PH>7: اگر PH محلول ما بزرگ تر از هفت باشد به این معناست که محلول بازی (alkaline) است؛ یعنی غلظت یون هیدروکسید از یون هیدرونیوم بیشتر است.

PH=7: در PH هفت محلول خنثی است؛ به این معنی که نه خاصیت اسیدی دارد و نه خاصیت بازی.آب خالص در دمای اتاق خنثی است و خاصیت اسیدی و بازی ندارد.

PH7: اگر PH محلول کوچک تر از هفت باشد، محلول اسیدی (acidic) است و غلظت یون هیدرونیوم از یون هیدروکسید بیشتر است.

وینلش-Ph(پی اچ)چیست؟

شاخص ph آب چیست؟

برای تعیین محدوده PH محلول ها باید از شناساگرها استفاده کنیم. شناساگرهای موجود در هر محیط اسیدی، بازی و خنثی رنگ های متفاوتی دارند. از این رو می توان میزان اسیدی و بازی بودن و یا PH محلول را تعیین کرد. یکی از رایج ترین روش ها برای سنجش مقدار ph آب استفاده از کاغذ های لیتموس می باشد. با قرار دادن قسمت انتهایی این کاغذ ها در آب،تغییر رنگ در آن مشاهده میگردد.رنگ ایجاد شده بر روی کاغذ نشان دهنده خاصیت اسیدی یا قلیایی و خنثی بودن آب می باشد.

شاخص ph وینلش-آب چیست؟

سطح استاندارد ph آب چیست؟

سطح pH معمولاً در مقیاس 1 تا 14 اندازه‌گیری می‌شود که سطح 1 اسیدی‌ترین و سطح 14 قلیایی‌ترین است. نقطه میانی 7، نقطه خنثی است. یک لایه محافظ نازک بر روی سطح پوست ما وجود دارد که به گوشته اسیدی معروف است. گوشته اسیدی پوست ما از اسیدهای چرب آزاد (که معمولاً به عنوان سبوم شناخته می‌شود) ساخته شده است و از غدد چربی پوست ما دفع می‌شود. سبوم با لاکتیک و اسیدهای آمینه ایجاد شده از غدد عرق مخلوط می‌شود و این باعث ایجاد PH پوست می‌شود. پی اچ پوست ما در حالت ایده‌آل باید کمی اسیدی باشد و در حدود سطح 5 یا کمتر باشد. «مقدار ph آب باید در بازه 4.7 تا 5 قابل قبول می باشد که مقدار7 آن به معنای آب خنثی است.»

سطح استاندارد ph -وینلش آب چیست؟

«هر مژه کاری حتماً باید در مورد PH محصولاتی که در اکستنشن مژه استفاده میکند اطلاعات کامل داشته باشد.»

از شامپوهای مناسب برای شست و شوی مژه ها استفاده کنید. برای شست و شوی مژه می توانید از شامپوهای با ph=7 استفاده کنید. هر چه عدد ph به این مقدار نزدیک تر باشد شامپوخاصیت اسیدی پایینی دارد.

فوم شستشو مایلمینیشن:

فوم شستشوی مژه مایلمینیشن ایده آل ترین گزینه برای شستشو مژه مشتری قبل از کاشت هست که سطح تخلخل مژه را بالاتر میبرد و چسبندگی و ماندگاری بسیار عالی به شما میدهد.مناسب برای پاک کردن مژه و ابرو از آرایش و آلودگی میباشد.حجم این فوم 50میلی گرم و بسیار مقرون به صرفه برای هر آرتیست مژه می باشد.

مشخصات:

برند:مایلمینیشن

کشور سازنده:ایتالیا

وزن:50 میلی گرم

مناسب برای:پاک کردن مژه و ابرو

وینلش-فوم شستشوی مژه مایلمینیشن

استارتر:

استارترها از عوامل اصلی افزایش ماندگاری چسب اکستنشن و در نتیجه اکستنشن مژه هستند. استارتر مژه با ph قلیایی به باز شدن کوتیکول ها مژه طبیعی و اکستنشن کمک میکند. Ph عادی مژه های اکستنشن و طبیعی در حالت اسیدی است و توسط استارتر به حالت قلیایی تبدیل می شود

استارتر سوپر باندر:

  • تنظیم کننده دما و رطوبت چسب اکستنشن
  • superbonder ماندگاری را تا 30درصد به حداکثر می رساند.

دستورالعمل استفاده از محصول:

پس از چسباندن اکستنشن مژه،1دقیقه و نیم صبر کنید.1قطره کوچک superbonder را روی یک برس میکروبراش فشار رهید و نقاط اتصال چسب را پاک کنید.

مشخصات:

برند:آی بی IB

وزن:15میلی لیتر

کشور سازنده:کره جنوبی

ماندگاری چسب:12ماه

مناسب برای:اکستنشن مژه

مناسب استفاده:حرفه ای

استارتر سوپرباندر برند آی بی IB وینلش-استارتر سوپرباندر برند آی بی IB

استارتر بوستر

Retain & speed boosterیک محصول چند کاره است که عملکرد شما را بهبود می بخشد زیرا Retention & speed booster به دلیل خاصیت قلیایی بسیار بالایی که دارد به باز شدن آرام کوتیکول های مو کمک می کند.این باعث می شود که چسب بیشتری به اکستنشن . مژه طبیعی بچسبد و در نتیجه ماندگاری بیشتری داشته باشد. به عنوان یکی از بهترین محصولات مژه در بازار،این یکی از موارد ضروری در هر کیت اکستنشن مژه حرفه ای است.

دستورالعمل استفاده از محصول:

برای افزایش سرعت خشک شدن،بوستر را با یک میکروبراش روی پالت مژه بزنید تا از بسته شدن فن مژه در حین «فن زدن»جلوگیری کنید.روی مژه های Easy Fanning استفاده نکنید. استفاده از استارتر باعث میشود که سرعت چسبندگی افزایش پیدا کند.

وینلش -استار (بوستر) برند اسکایاستارتر بوستر برند اسکای

پرایمرهای مژه:

پرایمرهای مژه در دو پایه آب و الکل ساخته می شوند و وظیفه اصلی آن ها ایجاد ph مناسب (کمی قلیایی)برای اکستنشن مژه است. کار پرایمر چربی زدایی و آماده کردن کوتیکول و اتصال بهتر و آنتی باکتریال هم هست. پرایمر های پایه آب برای phسازی مژه های خشک و ضعیف و شکننده مناسب است. پرایمرهای پایه الکل برای مژه های چرب و ضخیم تر که مشکی تر هستند استفاده میشود دقیقاً بر عکس پرایمر آب. پرایمرها بعد از کلینزر مژه که وظیفه حذف آب اضافه و چربی و غبار دارند استفاده میشود.(قبل از شروع کار به مژه های طبیعی زده میشود.) بنابراین برای داشتن یک اکستنشن مژه حرفه ای و با دوام باید از این محصول استفاده کرد.

پرایمر اسکای:

پرایمر اسکای مدل BANNANA یک چربی زدایی ملایم است و مژه ها را پاک و تمیز و عاری از گرد و غبار میکند .این پاک کننده به چسبندگی مژه کمک می کند تا حد اکثر قدرت چسبندگی را داشته باشد.

مشخصات:

برند:اسکایSKY

وزن:10 میلی گرم

کشور سازنده:کره جنوبی

مناسب برای:اکستنشن مژه

مناسب استفاده :حرفه ای

پرایمرهای مژه-وینلشپرایمر BANANA برند SKY

پرایمر آی بیوتی:

این پرایمر برای آماده سازی و تمیز کردن مژه های مشتریان شما با فرمول جدید و فوق العاده پرایمر I beauty با رایحه های لوندر،رز و موز استفاده می شود.

مشخصات:

برند:آی بیIB

وزن:15 میلی گرم

کشور سازنده:کره جنوبی

ماندگاری چسب:12ماه

مناسب برای:اکستنشن مژه

مناسب استفاده :حرفه ای

 پرایمر I beauty-وینلشپرایمر برند I Beauty

آرشیو بلاگ
انصراف از نظر