بخور سرد GXZ 08

ارسال رایگان
برای سفارش‌ بالای 950٬000 تومان
ناموجود

این کالا فعلا موجود نیست اما می‌توانید زنگوله را بزنید تا به محض موجود شدن، به شما خبر دهیم

معرفی

کمبود آب در پوست موجب می شود که سلولها کوچکتر و کوچکتر شوند و به آرامی خطوط ظریف تولید کند و به مرور زمان باعث چین و چروک صورت میگردد.استفاده از دستگاه بخور سرد بهترین و موثرترین روش جهت ابرسانی و رطوبت رسانی به پوست می باشد، ایجاد یک لایه ظریف آب که به سرعت جذب پوست می گردد تا پوست تشنه شمارا نجات دهد و رطوبت و کشش را به پوست شما بازگرداند. پاک کردن سلول های مرده پوست، جذب بهتر کرم های تغذیه، پوست تسکین درد و قرمزی بعد از اصلاح ، تسریع جریان خون پوست ، متعادل کردن چربی و خشکی بیش از حد پوست و جواسازی از دیگر مزایا استفاده از این دستگاه میباشد. از دیگر کاربرد های این دستگاه استفاده از آن در کار اسکتنشن مژه میباشد، می توان از این دستگاه جهت خشک کردن سریع و کاهش گازهای حاصل از چسب مژه استفاده نمود.
این بوخور می تواند به مدت 60 دقیقه به طور مداوم اسپری کند.
اتمیزاسیون اولتراسونیک، رایحه طبیعی، آرامش بخش، طراحی اسپری دو سطحی: مرطوب کردن غبار سنگین برای حدود 3 ساعت، مرطوب سازی مه کوچک برای حدود 6 ساعت، مرطوب کردن پوست. سه سطح کاهش نور: حالت نور گرم، حالت رنگارنگ، حالت رنگ ثابت تصادفی.
و با تمام شدن آب به طور خودکار خاموش می شود.
از این پخش کننده اسانس علاوه بر استفاده در رایحه درمانی، می توان به عنوان مرطوب کننده نیز استفاده کرد. استفاده از آن می تواند هوا و کیفیت جوی خانه را بهبود بخشد، بوی حیوانات خانگی یا سیگار را بپوشاند و خانواده شما را از هوای بیش از حد خشک، آلرژن ها، گرد و غبار و غیره محافظت کند.

مشخصات
نوع بخور
سرد
سایز
product: 715 | spec: 1127
قابلیت پخش عطر بخور
دارد
قابلیت شارژ
ندارد
طرح
گلدار
مدت زمان تمام شدن حجم استاندارد بخور
product: 715 | spec: 1132
مناسب برای
اداری, خانه, درمانگاه و بیمارستان, رستوران, فروشگاه, مدرسه و دانشگاه
حجم
product: 715 | spec: 1134